Kategoria

Ekonomia

 • logo Silesia Smile
 • Czasopismo i portal ekonomiczny ze Śląska dla Ciebie

  Ekonomia to, najogólniej mówiąc, nauka o dobrach – ich powstawaniu i oddziaływaniu na społeczeństwo. Dotyczy więc tematów bliskich gospodarce, finansom, biznesowi, a nawet prawu. Ekonomia to bardzo ważne zagadnienie, z którym warto być na bieżąco, ponieważ dotyczy tak naprawdę każdego. Jest to możliwe dzięki naszym artykułom!

  Silesia Smile to magazyn ekonomiczny, a więc i biznesowy na Śląsku. Naszym celem w tej kategorii jest poruszanie tematów ważkich, ale w sposób zrozumiały, łatwo przyswajalny, a nawet przyjemny, co wyróżnia nas na tle innych czasopism o ekonomii. Pomagamy przedsiębiorcom w zrozumieniu przepisów i zachęcamy do udziału w ciekawych wydarzeniach branżowych. Doradzamy, w jaki sposób uporządkować swoje finanse i w co warto inwestować. Opisujemy, jak pokierować swoją karierą, by osiągnąć sukces. Podpowiadamy, jak zarządzać swoimi pieniędzmi w rozsądny sposób. Chcemy, by nasze artykuły zostały na długo w Twojej pamięci. Abyś wyniósł z nich coś dla siebie.

  Nasze czasopismo i portal o ekonomii to odpowiedź na inne dziennikarskie projekty z tej dziedziny. Z całego natłoku informacji wybieramy tylko te najlepsze i dajemy Ci treści, po które warto sięgnąć nie tylko w przelocie. Dbamy o każde słowo i zdjęcie, bo szczegóły tworzą cały wizerunek. Mamy nadzieję, że będziesz nas postrzegać jako luksusowe czasopismo biznesowe ze Śląska.

  Piszemy dla ludzi ciekawych świata. Nasi odbiorcy idą z duchem czasu – chcą wiedzieć, jak rozumnie gospodarować pieniędzmi, nie rezygnując przy tym z życia oraz co, jak i gdzie kupować. Nie zadowolą się dziennikarską papką – doceniają wysublimowany content, który mogą wykorzystać w praktyce. Mamy nadzieję, że do nich dołączysz!

  Silesia Smile – Twój magazyn o ekonomii ze Śląska. Odkryj z nami ten region – na nowo!

  Przydatnej lektury!
  Redakcja

 • Szybki kontakt

  SILESIA SMILE
  ul. Św. Jacka 14
  40-019 Katowice, woj. śląskie

  Telefon: +48 605 306 378
  E-mail: biuro@slilesiasmile.pl