O nas

O nas

W SILESIA SMILE wierzymy, że nie trzeba zamykać się w jednej tematyce.

Dlatego z pisma poświęconego najnowszym osiągnięciom stomatologii adresowanego do naszych pacjentów postanowiliśmy zbudować nowoczesny magazyn lifestyle`owy, w którym chcemy dzielić się swoimi pasjami.

O stomatologii mówimy w nim w sposób prosty i trafiający do wyobraźni, bo uważamy, że uprawiamy fascynującą gałąź medycyny. To, jak szybko się rozwija przyprawia o zawrót głowy, a my trzymamy rękę na pulsie.

Opowiadamy o tym, co widzimy za oknami naszej kliniki – o zmieniającym się Górnym Śląsku, z dnia na dzień coraz bardziej intrygującym. Rozmawiamy ze wspaniałymi ludźmi rozwijającymi tutaj kulturę i naukę, tworzącymi innowacyjne przedsięwzięcia, świetnie radzącymi sobie w biznesie, działającymi charytatywnie, bo jesteśmy dumni, że żyjemy pośród nich. Odwiedzamy najpiękniejsze miejsca, polecamy najlepsze restauracje, zapraszamy na imprezy, których nie można ominąć. Piszemy o podróżach, bo wiemy jak przyjemnie wrócić z nich do domu i o współczesnym świecie, bo nigdy nie przestajemy być go ciekawi.

SILESIA SMILE to magazyn o tym, co sprawia, że się uśmiechamy i o tym, jak sprawić, żeby ten uśmiech był coraz piękniejszy.

To projekt otwarty na nowe zjawiska, pomysły i naszych czytelników. Nieustające zaproszenie do współpracy.

Zespół redakcyjny

 • logo Silesia Smile
 • Szybki kontakt

  SILESIA SMILE
  ul. Św. Jacka 14
  40-019 Katowice, woj. śląskie

  Telefon: +48 605 306 378
  E-mail: biuro@slilesiasmile.pl