Współpraca

Współpraca

Reklama w czasopiśmie i na portalu dla Twojej firmy

Zapraszamy do współpracy firmy, które chciałyby się zaprezentować na ramach naszego magazynu bądź portalu. Oferujemy reklamę w postaci różnych form wypowiedzi: artykułów sponsorowanych, wywiadów, reklamy natywnej itp. Możemy do tekstu dodać zdjęcia, które nam dostarczysz. Wszystko tak naprawdę dostosowujemy do Twoich potrzeb.

Dlaczego warto postawić na reklamę w magazynie i portalu lifestylowym Silesia Smile?

1. ,,Silesia Smile” to czasopismo o nakładzie 7000 egzemplarzy – można nas spotkać w wielu prestiżowych, starannie wyselekcjonowanych miejscach w całym regionie, m.in. siedziba NOSPR, Filharmonia Śląska, Teatr Śląski im. Stanisława Wyspiańskiego czy biurowce: Altus, Silesia Star, Mickiewicza 20, Stalexport , Opal Maksimum, A4 Business Park.

2. Dodatkowo magazyn kolportowany jest do siedzib wszystkich partnerów tworzących każdy kolejny numer, m.in. Lift-Med, CosmoBelle Clinic, Centrum Przemysłu Mięsnego i Gastronomii Weindich, hotel Poziom 511, hotel Pałac Czarny Las, restauracja Villa Gardena, Skin Laser Lubelscy, Klinika Chirurgii Mazan, Armada Golf Club i wielu innych. Każdy z partnerów otrzymuje określoną pulę magazynów, które dystrybuuje wśród swoich klientów. Może staną się także Twoimi klientami?

3. Czasopismo wysyłamy również tradycyjną drogą pocztową pod specjalnie wybrane adresy: hoteli, centrum wellness&spa, ekskluzywnych gabinetów medycyny estetycznej, klinik chirurgii plastycznej, salonów samochodowych marek premium. Tam również czekają Twoi klienci!

4. Jesteśmy partnerem medialnym różnych wydarzeń, m.in. muzycznych, medycznych bądź sportowych. Łatwo u nas usłyszeć, więc o Tobie również!

5. Nasze czasopismo posiada prestiżowy charakter, a nasi czytelnicy to ludzie kreatywni i świadomi swoich oczekiwań, którzy poszukują informacji na temat otaczającego ich świata. Być może są to także Twoi odbiorcy?

6. Poruszamy nietuzinkowe tematy. Dostrzegamy ważne, ciekawe i pozytywne zmiany, które zachodzą wokół, a przede wszystkim na Śląsku i Zagłębiu. Twoja firma może poczuć się wyróżniona!

7. Jesteśmy bardzo elastyczni co do formy współpracy, a praca z naszymi dziennikarzami to przyjemność, a nie kolejny obowiązek do odhaczenia.

Zapewne jesteś ciekawy, jak wygląda cennik za reklamę w naszym magazynie bądź portalu. Szczegóły znajdziesz poniżej.

Obserwujemy region, który wychodzi ze stereotypu narzuconego przez monokulturę gospodarczą związaną z górnictwem i z każdym dniem staje się coraz bardziej innowacyjnym, nowoczesnym oraz ciekawym miejscem do życia. W naszym magazynie prezentujemy postacie osób tworzących lub wpływających na naszą rzeczywistość, ludzi kreujących zdrowy tryb życia, kulturę, przedsiębiorczość. Jesteśmy nietuzinkowi, więc jeżeli poszukujesz reklamy w czasopiśmie o takim charakterze, to właśnie je znalazłeś.

Zapoznaj się
z cennikiem

okladki

CennikZapraszamy do współpracy

Napisz do nas

Strona
Mam treści
Nie mam treści
1 strona
2 strona
strona
II okładka
III okładka
IV okładka
 • logo Silesia Smile
 • Szybki kontakt

  SILESIA SMILE
  ul. Św. Jacka 14
  40-019 Katowice, woj. śląskie

  Telefon: +48 605 306 378
  E-mail: biuro@slilesiasmile.pl