Nauka

Przyjemność w dążeniu do perfekcji

Żyjemy w czasach powszechnej globalizacji, która powoduje, że nasze kontakty osobiste, a przede wszystkim zawodowe, wykraczają daleko poza granice kraju. Wymaga to jednak poznania języków obcych. Niektórzy twierdzą nawet, że znajomość dwóch języków poza ojczystym to wręcz niezbędne minimum.

Firma Project School & Travel istnieje na rynku od dziewiętnastu lat. Główną formą jej działalności jest projektowanie najlepszej ścieżki edukacyjnej do poznania języka.

„Był to najlepszy dotychczasowy samodzielny wyjazd córki, wróciła szczęśliwa z otwartą głową i mam wrażenie, że z nieco innym podejściem do sensu dalszej nauki, jej wartości i możliwości, jakie otwiera przed nią świat, nie mówiąc już o ilości nawiązanych przyjaźni… Jest zachwycona Cambridge, nawet chciałaby tam studiować :)”
mama Zosi
„Gościłem 3 tygodnie w Oxfordzie, w szkole która pozwala na niczym nieograniczoną eksplorację tego wspaniałego miasta. Jesteśmy w samym centrum akademickiej mapy świata, miejscu gdzie tworzył i żył Oscar Wilde, Tolkien, Lewis i wielu innych. I jesteśmy na ten konkretny czas, między końcem zajęć a północą, całkowicie niezależnym podmiotem. Możemy zwiedzać Oxford, brać udział w zajęciach sportowych lub siedzieć sami w pokoju, jeśli jest się bardziej samotnikiem niż lwem salonowym. Ja wybrałem ścieżkę odkrywcy. Zapierająca dech w piersiach gotycka architektura, monumentalny budynek Radcliffe Camera, przypominający kopułę Michała Anioła, która góruje nad Rzymem, i piękny ogród botaniczny.”
Jaś

komentarze

razy komentowane

 • logo Silesia Smile
 • Silesia Smile – Twój magazyn i portal o nowych technologiach ze Śląska

  Nagrodę Nobla dostaje się za wybitne osiągnięcia w nauce. Wychodzi więc na to, ż nauka to niezwykle szerokie pojęcie. Zazwyczaj dziedziny, które jako pierwsze przychodzą na myśl po usłyszeniu bądź przeczytaniu tego słowa to chemia i fizyka. Bo nauka oznacza coś wielkiego, odległego, z ograniczonym dostępem dla wszystkich – tylko dla wybranych.

  Silesia Smile to czasopismo i portal naukowy obalający ten stereotyp. Dzięki naszym tekstom pokazujemy, że nauka rozumiana jako technologiczne możliwości jest na wyciągnięcie Twojej ręki. Piszemy o zmianach, nierzadko rewolucyjnych, w takich dziedzinach życia jak stomatologia, motoryzacja czy edukacja. Informujemy o nowych wynalazkach, ciekawych projektach, przełomowych wydarzeniach. Zachęcamy do skorzystania z zasobów, które niesie za sobą nauka. Udowadniamy, że dzięki nim możesz żyć łatwiej.

  Nasze czasopismo o nowych technologiach to odpowiedź na inne tego typu projekty na Śląsku i nie tylko. Z całego natłoku informacji wybieramy tylko te najistotniejsze i dostarczamy Ci treści, po które warto sięgnąć nie tylko w przelocie. Dbamy o każde słowo i zdjęcie, bo szczegóły tworzą cały wizerunek. Mamy nadzieję, że będziesz nas postrzegać jako prestiżowy magazyn o nauce i portal edukacyjny ze Śląska.

  Piszemy dla ludzi ciekawych otaczającego ich świata. Nasi odbiorcy chcą korzystać z dobrodziejstw, jakie przynoszą nowe technologie, a przede wszystkim – chcą być z nimi na bieżąco. Nie zadowolą się dziennikarską papką – doceniają wysublimowany content, który mogą wykorzystać w praktyce. Mamy nadzieję, że do nich dołączysz!

  Silesia Smile – portal i czasopismo o nowinkach technologicznych ze Śląska. Poznaj nowe, technologiczne perspektywy i daj się zaskoczyć nauce!

  Efektywnej lektury!
  Redakcja

 • Szybki kontakt

  SILESIA SMILE
  ul. Św. Jacka 14
  40-019 Katowice, woj. śląskie

  Telefon: +48 605 306 378
  E-mail: biuro@slilesiasmile.pl