Life style

Silesia Business & Life Golf Cup

Silesia Business & Life Golf Cup to wydarzenie, które na stałe wpisane zostało w kalendarz imprez kulturalno- sportowych w Polsce z akcentem zagranicznym. Event ten łączy pasję gry w golfa z niezwykłymi atrakcjami muzycznymi, modowymi, a tym samym przyciąga w jedno miejsce wiele wspaniałych sław świata biznesu, sportu i telewizji. – Nasz turniej golfowy organizujemy już od kilku dobrych lat. Pierwszy odbył się w maju 2011 roku i za każdym razem jest coraz lepszy. Jesteśmy dumni z tego, co osiągnęliśmy, bo staliśmy się prawdziwą marką, nie tylko na Śląsku, ale i w Polsce. Nad turniejem od paru lat patronat sprawuje Polski Komitet Olimpijski. To, że zjeżdżają do nas wspaniali goście ze wszystkich stron naszego kraju z pewnością mówi samo za siebie – podkreśla Klaudiusz Sevkovic, project manager i główny organizator Silesia Business&Life Golf Cup 2017 i dodaje: – Na pewno nie rozczarujemy nikogo tegoroczną edycją turnieju. Przygotowaliśmy wiele niespodzianek i gwarantujemy, że wszystko będzie dopięte na ostatni guzik ze sporą dawką rozrywki i dobrego humoru.

– Druga część wydarzenia przyciągnie osoby nie tylko związane z golfem. Będą nam towarzyszyć znakomitości ze świata mody, biznesu i rozrywki. Aby ta część mogła się odbyć, budujemy specjalną infrastrukturę na polu golfowym wraz ze specjalną sceną

– mówi główny organizator wydarzenia Klaudiusz Sevkovic.

komentarze

razy komentowane

 • logo Silesia Smile
 • Czasopismo i portal lifestylowy dla ludzi ze Śląska

  Pojęcie lifestylu weszło do polskiego słownika już jakiś czas temu. Oznacza dosłownie „styl życia”: gdzie jeździsz na wakacje, co najczęściej jadasz i gdzie, jaki posiadasz samochód czy mieszkanie itp. Lifestyle opowiada o tematach, które chętnie się porusza, dlatego nic dziwnego, że zagościł też w dziennikarstwie.

  Silesia Smile to magazyn i portal lifestylowy. Naszym założeniem w tej kategorii jest przygotowywanie zagadnień niszowych, które czyta się z prawdziwą przyjemnością i to wyróżnia nas na tle innych czasopism lifestylowych na rynku. Dzięki nam dowiesz się, którą restaurację warto odwiedzić i co w niej zamówić, jak pożytecznie spędzić weekend na powietrzu, a także jakie wydarzenie sportowe lub kulturalne jest warte uwagi – na Śląsku. Dajemy Ci możliwość poznawania osób z dziedziny lifestylu, które mają coś ciekawego do powiedzenia. Chcemy, by nasze artykuły zostały na długo w Twojej pamięci. Abyś wyniósł z nich coś dla siebie.

  Nasz magazyn lifestylowy to odpowiedź na inne dziennikarskie przedsięwzięcia z tej dziedziny. Z całego natłoku informacji wybieramy tylko te najlepsze i dajemy Ci treści, po które warto sięgnąć nie tylko w przelocie. Dbamy o każde słowo i zdjęcie, bo szczegóły tworzą cały wizerunek. Mamy nadzieję, że będziesz nas postrzegać jako luksusowe czasopismo lifestylowe ze Śląska.

  Piszemy dla ludzi ciekawych świata. Nasi odbiorcy idą z duchem czasu - lubią nowe technologie i alternatywne sposoby na wypoczynek. Nie zadowolą się dziennikarską papką – doceniają wysublimowany content, który mogą wykorzystać w praktyce. Mamy nadzieję, że do nich dołączysz!

  Silesia Smile – Twoje czasopismo lifestylowe ze Śląska i o Śląsku. Odkryj to miejsce na nowo i daj się zaskoczyć!

  Inspirującej lektury!
  Redakcja

 • Szybki kontakt

  SILESIA SMILE
  ul. Św. Jacka 14
  40-019 Katowice, woj. śląskie

  Telefon: +48 605 306 378
  E-mail: biuro@slilesiasmile.pl